EWERT KARLSSON. "Moder Jord", färglitografi, signerad och numrerad 54/350.

408637. EWERT KARLSSON. "Moder Jord", färglitografi, signerad och numrerad 54/350.

Daterad -93, bildyta ca 32 x 29 cm.

Ej examinerad ur ram.

Ewert Karlsson (1918–2004)

Gör en kostnadsfri värdering!

Ej examinerad ur ram.

Ewert Karlsson (1918–2004)

Antal besök: 2 417