UNBEKANNT. TÄTIG 1940ER JAHRE. mor och son.

408631. UNBEKANNT. TÄTIG 1940ER JAHRE. mor och son.

1943. Olja på duk, signerad och daterad nedre höger. 96 x 66,5 cm konstnär ram.

Gör en kostnadsfri värdering!

Auktionshaus Günther
Antal besök: 837