KUNGLIGA RELIEFER, mässing, Oscar I och Josefina, 1800-tal.

408571. KUNGLIGA RELIEFER, mässing, Oscar I och Josefina, 1800-tal.

Höjd ca 15 cm.

Slitage, bucklor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca 15 cm.

Slitage, bucklor.

Antal besök: 650