BESMAN, järn, 1600/1700-tal.

BESMAN, järn, 1600/1700-tal.
408562. BESMAN, järn, 1600/1700-tal.

Längd ca 37,5 cm.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd ca 37,5 cm.

Slitage.

Antal besök: 1 915