RULLKLAFFSSEKRETÄR, rokokostil, 1900-talets mitt.

408530. RULLKLAFFSSEKRETÄR, rokokostil, 1900-talets mitt.

Bredd 86 cm. Djup 46 cm. Höjd 98 cm.

Slitage samt stora fuktfläckar innanför skrivklaffen.
Låset till skrivklaffen bortmonterat men finns kvar.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

Nyckel/nycklar finns.

Antal besök: 591