REISENECESSAIRE, 1. 1900-TALETS HÄLFT.

408513. REISENECESSAIRE, 1. 1900-TALETS HÄLFT.

Resväska, krokodilhud, med många tillbehör: kläder och hårborste, skohorn, smink eller rakspegel, burkar, flaskor, nagelvårdstillbehör. Metall, silverpläterad, pressat glas, elfenben. 13 x 44 x 30 cm.

tecken på slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

tecken på slitage.

Auktionshaus Günther
Antal besök: 1 483