POLETTBÖSSA, C M Hammar, 1900-talets första hälft.

408506. POLETTBÖSSA, C M Hammar, 1900-talets första hälft.

Höjd 22 cm. Svartmålad plåt.

Slitage samt färgbortfall. Ställvis rost.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 22 cm. Svartmålad plåt.

Nyckel/nycklar finns.

Antal besök: 1 450