LJUSSTAKAR, ett par samt FAT, tenn, Edvin Ollers samt Schreuder & Olsson, 1900-tal.

408504. LJUSSTAKAR, ett par samt FAT, tenn, Edvin Ollers samt Schreuder & Olsson, 1900-tal.

Ljusstakarnas höjd 19 cm.
Fatets diameter 37 cm.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ljusstakarnas höjd 19 cm.
Fatets diameter 37 cm.

Slitage.

Antal besök: 1 141