SNURRSTOLAR, ett par, Edsbyverken, 1900-talets andra hälft.

408481. SNURRSTOLAR, ett par, Edsbyverken, 1900-talets andra hälft.

På fyrdelade fötter. Grönmålade. Brännmärkta undertill.
Sitthöjd 44 cm.

Bruksslitage, slagmärken, repor, smärre skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Sitthöjd 44 cm.

Gästriklands Auktionskammare
Antal besök: 2 629