CARL BJERKÅS. Olja på duk, signerad samt daterad 1990.

408398. CARL BJERKÅS. Olja på duk, signerad samt daterad 1990.

83 x 65 cm.

Fåtal fläckar, mindre hål i duk.

Carl Bjerkås (Född 1968)

Gör en kostnadsfri värdering!

83 x 65 cm.

Carl Bjerkås (Född 1968)

Antal besök: 1 307