HERRARMBANDSUR, Avia, kronograf, 1960-tal.

408388. HERRARMBANDSUR, Avia, kronograf, 1960-tal.

Diameter 36 mm, boett i stål, mekaniskt urverk baserat på Landeron Caliber L149, svart urtavla med vita register, alla funktioner fungerar felfritt.

Minimalt slitage, urverket och samtliga funktioner fungerade felfritt vid test.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 2 268