SERVISDELAR, porslin, 24 delar, bland annat Gefle.

408352. SERVISDELAR, porslin, 24 delar, bland annat Gefle.

10 assietter "Luxor", Gefle, diameter 20 cm
Fruktservis, 11+1 delar, Gefle, diameter 19,5 respektive 31 cm
Skål på fot, "Birgitta", Rörstrand, höjd 13 cm, diameter 24,5 cm
Såsskål, Gustavsberg, längd 24 cm.

Bruksslitage
Krackeleringar och några nagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage

Limhamns Auktionsbyrå OLD
Antal besök: 645