FOTOGENKAMINER, 4 st, bland annat Demon och Calorifix samt VÄRMARE 3 st, 1900-ral.

408315. FOTOGENKAMINER, 4 st, bland annat Demon och Calorifix samt VÄRMARE 3 st, 1900-ral.

Högsta höjd ca 60 cm.

Slitage, skador, delar saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Högsta höjd ca 60 cm.

Antal besök: 4 066