GRISFAT, porslin, rörstrand, 1900-talets första hälft.

408299. GRISFAT, porslin, rörstrand, 1900-talets första hälft.

Längd 52,5, bredd 27,5 cm.

Krackelering samt mindre fettfläckar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 52,5, bredd 27,5 cm.

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 6 157