HERRBYRÅ, jugend, tidigt 1900-tal.

408276. HERRBYRÅ, jugend, tidigt 1900-tal.

Skåpsdörrar, ett par samt 5 lådor, vitmålad, längd ca. 80, bredd 48, höjd 151 cm.

Bruksslitage.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Nyckel/nycklar finns.

Antal besök: 1 294