BUTIKSINREDNING, 1900-tal.

BUTIKSINREDNING, 1900-tal.
408250. BUTIKSINREDNING, 1900-tal.

Med reklam för kaffe (ej fylld med kaffebönor)
Höjd ca 74,5 cm.

Slitage, bucklor, färgbortfall.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca 74,5 cm.

Antal besök: 883