SKRIN, allmoge, 1800-tal.

SKRIN, allmoge, 1800-tal.
408179. SKRIN, allmoge, 1800-tal.

Längd ca 62 cm.

Slitage, skador, nyckel och låshake saknas. renoverad, kompletterad.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd ca 62 cm.

Antal besök: 1 008