KERAMIKFÖREMÅL 3 delar, bland annat Rörstrand, 1900-talets mitt.

408166. KERAMIKFÖREMÅL 3 delar, bland annat Rörstrand, 1900-talets mitt.

Ask med lock, "Legyma", Gefle
Skål, "Musikanten", Rörstrand
Skål, "Solöga", Rörstrand.

Ålders samt bruksslitage.
Spricka samt nagg finnes.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ask med lock, "Legyma", Gefle
Skål, "Musikanten", Rörstrand
Skål, "Solöga", Rörstrand.

Ålders samt bruksslitage.
Spricka samt nagg finnes.

Antal besök: 1 577