OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Papegojor, hookbills, lovebirds i tropiska grenar., Olja på duk.

408093. OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Papegojor, hookbills, lovebirds i tropiska grenar., Olja på duk.

Samtida, otydligt signerad, utan kilram
54 x 44 cm.

Gott skick.

Gör en kostnadsfri värdering!

54 x 44 cm.

Gott skick.

HannoVerum
Antal besök: 844