SILVERPLAKETT, H.M. Konung Carl XVI Gustaf, 30 år.

408004. SILVERPLAKETT, H.M. Konung Carl XVI Gustaf, 30 år.

Lagerströms silver. Numrerad 1025/3000 ex
Utgiven 1976. Diameter 26 cm. Total vikt 375 gram.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage.

Antal besök: 1 319