EMALJFÖREMÅL, 7 delar, Kockum, 1900-talets mitt.

407949. EMALJFÖREMÅL, 7 delar, Kockum, 1900-talets mitt.

Såpa burk, Olofström Sweden.
Höjder 10 - 28 cm.

Ålders - samt bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Såpa burk, Olofström Sweden.
Höjder 10 - 28 cm.

Ålders - samt bruksslitage.

Antal besök: 863