JOSEF JUNGWIRTH. Olja på pannå. Signerad J. Jungwirth Wien.

407939. JOSEF JUNGWIRTH. Olja på pannå. Signerad J. Jungwirth Wien.

18 x 24 cm.

Ytslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

18 x 24 cm.

Ytslitage.

Antal besök: 1 695