KAKBURK, plåt, Lars Lallerstedt, Sävsjö, "Triett", 1900-talets mitt.

407937. KAKBURK, plåt, Lars Lallerstedt, Sävsjö, "Triett", 1900-talets mitt.

Höjd 22 cm.

Bruksslitage, märken, någon smärre buckla.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 22 cm.

Antal besök: 3 571