BORD, på hjul plast, 1960-tal.

407932. BORD, på hjul plast, 1960-tal.

Bord, plast, delbart.
38 x 38, höjd 49 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bord, plast, delbart.
38 x 38, höjd 49 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 792