TABELL, 2. 1900-TALETS HÄLFT.

TABELL, 2. 1900-TALETS HÄLFT.
407920. TABELL, 2. 1900-TALETS HÄLFT.

Valnöt, valnötrot och ädelträ faner. Åttkantig, rikt inläggningar tallrik, metatarsal med tre böjda, svagt utsvängda fötter. 75 x 65 x 65 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

Auktionshaus Günther
Antal besök: 730