SERVISDELAR, 15 delar, keramik, "Pontus", Rörstrand.

407750. SERVISDELAR, 15 delar, keramik, "Pontus", Rörstrand.

Tillverkades mellan 1968-1971. 5 mattallrikar, 4 djupa tallrikar, terrin, kanna, 4 formar.

Bruksslitage. En djup tallrik med nagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 5 772