SENAPSKANNA, silver, Augsburg, sekelskiftet 1700/1800-tal. Vikt 135 gram.

40770. SENAPSKANNA, silver, Augsburg, sekelskiftet 1700/1800-tal. Vikt 135 gram.

Dekor av festonger. Genomskuren dekor av nollor. Höjd 14 cm.

Saknar insats. Bucklor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Saknar insats. Bucklor.

Antal besök: 1 091