AXEL PETER. Porträtt av Carl Michael Bellman, olja på duk, signerad samt daterad 1889.

40765. AXEL PETER. Porträtt av Carl Michael Bellman, olja på duk, signerad samt daterad 1889.

Oval.
Total mått inkl ram 90 x 76 cm.

Färgbortfall på olja. Sprickor, skador i ram.

Gör en kostnadsfri värdering!

Oval.

Antal besök: 6 913