Göteborgs Auktionsverk
Konst
Måleri
INGA BURSELL. "Karin och katten svartnos", olja på duk, signerad.
407643. INGA BURSELL. "Karin och katten svartnos", olja på duk, signerad.
72 x 59 cm.
Gör en kostnadsfri värdering!
72 x 59 cm.
Göteborgs Auktionsverk
2 846