FICKUR, silver, Niello, Systeme Glashütte, 1900-tal.

407634. FICKUR, silver, Niello, Systeme Glashütte, 1900-tal.

Urverk stämplad Olgetta samt Systeme Glashütte.

Bruksslitage, urtavla skadad.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage, urtavla skadad.

Antal besök: 1 655