VITRINSKÅP, ek, jugend, tidigt 1900-tal.

407593. VITRINSKÅP, ek, jugend, tidigt 1900-tal.

Höjd 210 cm, tvådelat.
Bredd 151 cm.
Djup 60 cm.
En nyckel.
Blyinfattat glas.
Olika nyckelskyltar på lådorna.

Någon defekt och slitage.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 210 cm, tvådelat.
Bredd 151 cm.
Djup 60 cm.
En nyckel.
Blyinfattat glas.

Någon defekt och slitage.

Nyckel/nycklar finns.

Leiflers Auktionshus
Antal besök: 1 680