KÖKSSOFFA, furu, allmoge, 1800-tal.

407570. KÖKSSOFFA, furu, allmoge, 1800-tal.

Med utdragbar liggdel.
Längd 207, sitthöjd 46, sittdjup 54 cm.

Bruksslitage, repor samt slagmärken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Med utdragbar liggdel.

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 2 125