SKÅL, glas, "Coquille", Paul Kedelv, Flygsfors, 1900-tal.

407545. SKÅL, glas, "Coquille", Paul Kedelv, Flygsfors, 1900-tal.

Skål med längden 30 cm.

Repor på skålens undersida, samt viss ojämnhet i skålens glasmassa.

Gör en kostnadsfri värdering!

Skål med längden 30 cm.

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 757