OCTAVIO BIANQUI. ”Bridge Inn”.

4075305. OCTAVIO BIANQUI. ”Bridge Inn”.

Kol och färgpenna på papper
Signerad. På baksidan, skisser
30x36,5 cm.

Räv, hörnskador och fläckar. På baksidan, spår av lim.

Nej, betalas av säljaren

Gör en kostnadsfri värdering!

Kol och färgpenna på papper
30x36,5 cm.

Nej, betalas av säljaren

Adress

Rosellón 227
08008 Barcelona
Spanien

Placering
M05
Antal besök: 182