EPÅLETTER, ett par, för flottan, Fyrwald & Co, Stockholm, 1800-talets andra hälft.

407521. EPÅLETTER, ett par, för flottan, Fyrwald & Co, Stockholm, 1800-talets andra hälft.

Längd ca 17,5 cm.

Slitage, låda med omfattande skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd ca 17,5 cm.

Antal besök: 1 536