URNOR, 2 st, bemålad plåt, 19/2000-tal.

407514. URNOR, 2 st, bemålad plåt, 19/2000-tal.

Höjd ca 32 cm.

Slitage och bucklor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca 32 cm.

Slitage och bucklor.

Antal besök: 708