Göteborgs Auktionsverk
Konst
Måleri
CARL MÖLLERSWÄRD. Vy över Uppsala slott, signerad och daterad 1925.
407433. CARL MÖLLERSWÄRD. Vy över Uppsala slott, signerad och daterad 1925.
31 x 44 cm.
Smärre färgbortfall.
Gör en kostnadsfri värdering!
31 x 44 cm.
Smärre färgbortfall.
Göteborgs Auktionsverk
1 576