FRITZ CARLSSON. "Motljus", akvarell, signerad.

407429. FRITZ CARLSSON. "Motljus", akvarell, signerad.

45 x 53,5 cm.

Ej examinerad ur ram.

Gör en kostnadsfri värdering!

45 x 53,5 cm.

Ej examinerad ur ram.

Antal besök: 3 695