SKED, silver, "Svensk dubbelrefflad", Arvid Floberg, 1802 vikt ca 69 gram.

407424. SKED, silver, "Svensk dubbelrefflad", Arvid Floberg, 1802 vikt ca 69 gram.

Längd 22 cm.

Bruksslitage samt repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 22 cm.

Bruksslitage samt repor.

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 969