Kalmar Auktionsverk
Konst
Grafik
RAGNAR PERSSON. "Bröllopsfärden", handkolorerad litografi, numrerad 168/180, signerad.
407423. RAGNAR PERSSON. "Bröllopsfärden", handkolorerad litografi, numrerad 168/180, signerad.
53 x 67 cm.
Ej examinerad ur ram.
Gör en kostnadsfri värdering!
53 x 67 cm.
Ej examinerad ur ram.
Kalmar Auktionsverk
4 338