407405. SERVIS, ca 95 delar, "Swedish grace" Louise Adelborg, Rörstrand och Lidköpings porslinsfabrik.
Bestående av; 24 assietter, 12 förrättstallrikar, 12 mattallrikar,12 djupa tallrikar, såsskål, 1+1+1 uppläggningsfat, 2+1 upplägningsfat, kanna, 12 tekoppar med fat, 14 kaffekoppar med fat, gräddsnipa, sockerskål med lock.
Bruksslitage, nagg och enstaka sprickor. 2 lösa lock medföljer.