VINTERUNIFORM, Ryssland.

VINTERUNIFORM, Ryssland.
407326. VINTERUNIFORM, Ryssland.

Jacka och byxor med hängsle.
Troligen för person med längd ca 185 cm. Stämplad 544

Enligt uppgift från inlämnaren; gåva 1995.

Smärre slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Jacka och byxor med hängsle.

Smärre slitage.

Antal besök: 1 159