BOK, Suecia Antiqua & Hodierna, Erik Dahlberg, Wahlström & Widstrand.

407297. BOK, Suecia Antiqua & Hodierna, Erik Dahlberg, Wahlström & Widstrand.

"Opus celeberrium, dirigente Hans Hildebrand, Antiquario Regis...", Tryckt hos Iduns tryckeri Stockholm 1900.

Omfattande slitage och skador, ej genomgången.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 818