SALONGSMÖBEL, mahogny, 3 delar, nyrokokostil, 1900-talets andra hälft.

407294. SALONGSMÖBEL, mahogny, 3 delar, nyrokokostil, 1900-talets andra hälft.

Soffa, rygghöjd 102 cm, längd 136 cm
2 fåtöljer, rygghöjd 99 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

2 fåtöljer, rygghöjd 99 cm.

Bruksslitage.

Limhamns Auktionsbyrå OLD
Antal besök: 694