POLISSABEL, Sverige.

POLISSABEL, Sverige.
407277. POLISSABEL, Sverige.

Med läderbalja med beslag i mässing. Klingan stämplad Carl Eickhorn. Total längd inkl balja ca 78,5 cm.

Slitage och märken.

Gör en kostnadsfri värdering!
407277. POLISSABEL, Sverige.

Slitage och märken.

Antal besök: 1 148