SPOTTKOPP, gjutjärn. Husqvarna 2, 18/1900-tal.

407271. SPOTTKOPP, gjutjärn. Husqvarna 2, 18/1900-tal.

Längd 28 cm.

Rost. Ytslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 28 cm.

Rost. Ytslitage.

Antal besök: 1 293