GUNNAR BRUSEWITZ. Strandmotiv, färglitografi, numrerad 110/250, signerad.

407170. GUNNAR BRUSEWITZ. Strandmotiv, färglitografi, numrerad 110/250, signerad.

Bladstorlek 39 x 49 cm.

Ej examinerad ur ram.

Gunnar Brusewitz (1924–2004)

Gör en kostnadsfri värdering!

Bladstorlek 39 x 49 cm.

Ej examinerad ur ram.

Gunnar Brusewitz (1924–2004)

Antal besök: 1 235