VITRINSKÅP, ek, engelsk stil, 1900-tal.

407148. VITRINSKÅP, ek, engelsk stil, 1900-tal.

Tvådelat vitrinskåp, överdel med glasad front och sidor, underdel med tre skåp, invändiga hyllplan (längd 130 cm, bredd 40 cm, höjd 196 cm). Elektrifierad.

Bruksslitage, repor, smärre slagmärken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 101