SPARRISFAT, Majolika, Rörstrand, 1800-talets slut.

407118. SPARRISFAT, Majolika, Rörstrand, 1800-talets slut.

2-delar. Fat 21x27,5 cm. Skålfat Längd 22 cm, bredd 12 cm.

Fat samt skålfat krackelerade.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 886