LJUSSTAKAR, 3 st. Mässing, varav en Anna-Stina Åberg, 1900-tal.

407069. LJUSSTAKAR, 3 st. Mässing, varav en Anna-Stina Åberg, 1900-tal.

Ljusstakar ett par, höjd 16 cm
Ljusstake Anna-Stina Åberg, höjd 5 cm.

Repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Repor.

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 1 307